Piegāde

Preces jūs varat saņemt sekojošā veidā:

  • ar Omniva vai DPD pakomātu - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar Omniva.lv pakomātu starpniecību uz Jūsu norādīto pakomātu vienas darba dienas laikā. Piegādes laiks viena līdz divas darba dienas. Omniva pakomātu adreses varat apskatīt šeit. DPD pakomātu adreses šeit
  • ar Omniva kurjeru - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar Omniva kurjeru uz jūsu norādīto adresi vienas darba dienas laikā. Preču piegādes laiks, atkarībā no piegādes vietas, ir viena līdz divas darba dienas. Omniva kurjers jūsu pasūtījumu nogādās norādītajā adresē, iepriekš ar jums sazvanoties un saskaņojot piegādes laiku.
  • ar DPD kurjeru - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar DPD kurjeru uz jūsu norādīto adresi vienas darba dienas laikā. Preču piegādes laiks, atkarībā no piegādes vietas, ir viena līdz divas darba dienas. DPD kurjers jūsu pasūtījumu nogādās norādītajā adresē, iepriekš ar jums sazvanoties un saskaņojot piegādes laiku.
  • ar Latvijas Pastu - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar Latvijas Pasta starpniecību uz jūsu norādīto adresi vienas darba dienas laikā. Preču piegādes laiks atkarīgs no Latvijas Pasta pakalpojumu sniegšanas ātruma - viena līdz trīs darba dienas.
  • mūsu veikalā  - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, jūs varat saņemt preci mūsu veikalā. Izvēloties preci saņemt mūsu veikalā, apmaksu par precēm jūs varat veikt arī skaidrā naudā.

Preču piegādes izmaksas:

  • Rīgā un Rīgas apkārtnē
- bezmaksas piegāde ar Latvijas Pastu vai Omniva un DPD pakomātu, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 Eur.
- bezmaksas piegāde ar kurjeru, ja pasūtījuma summa pārsniedz 150 Eur
- 3 Eur, ar Latvijas Pastu vai Omnia un DPD pakomātu, ja pasūtījuma summa nepārsniedz 50 Eur
- 7 Eur, ar kurjeru, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 150 Eur
  • Latvijas teritorijā
- bezmaksas, ar Latvijas Pastu vai ar Omniva un DPD pakomātu, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 Eur. 
- 3 Eur, ar Latvijas Pastu vai Omniva un DPD pakomātu, ja pasūtījuma summa nepārsniedz 50 Eur
- saskaņā ar izvēlētā piegādātaja, kurjera pakalpojumu sniedzēja cenrādi, ja preci, tās gabarītu un/vai svara dēļ nav iespējams nosūtīt ar Latvijas pastu vai Omniva un DPD pakomātu. Piegādes izmaksas katram šādam pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā pasūtītās preces izmēru un svaru.

 Noteikumi sūtījumiem ar Omniva un DPD pakomātiem:

  • Preces izmērs iepakojumā nedrīkst pārsniegt 41 cm (augstums)*38 cm (platums)*64 cm (garums)
  • Maksimālais svars 30kg

Sīkāka informācija pa tel. +37129257672,  e-pasts: [email protected]


Pirkumu grozs